Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Niezwykły spacerowicz szuka właściciela

› Aktualności ponad rok temu    4.08.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 1 ocen 7 / 100%
A A A
 fot. UM Gostyń

Wczoraj po gostyńskim osiedlu Pożegowo spacerował sobie żółw lądowy - i to zgodnie z przepisami, bo po chodniku. To nie są żarty.

W poniedziałek, 3 sierpnia strażnicy miejscy odebrali zgłoszenia mieszkańców os. Pożegowo o spacerującym żółwiu lądowym. Pierwsza interwencja miała miejsce na ul. Podleśnej. Przejeżdżała tamtędy kobieta i zauważyła go spacerującego po chodniku. Po przybyciu strażnicy gada nie odnaleźli. Ale po godzinie strażnicy otrzymali drugie zgłoszenie w sprawie żółwia. Tym razem od mieszkańca ul. Kochanowskiego, który znalazł gada i zabrał go na swój ogródek. Z prywatnej posesji zabrała go straż miejska. Strażnicy zapewniają, że żółw jest zadbany, nie wygląda na głodnego. Jest wielkości około 14-15 cm. Strażnicy przypuszczają, że zwierzę uciekło swojemu „panu”, który najprawdopodobniej wypuścił go na spacer na ogródek.

Tymczasowo gad znajduje się pod opieką gostyńskich strażników miejskich, jednak poszukiwany jest jego właściciel. Proszony jest on o kontakt z Komendą Straży Miejskiej pod numerem telefonu 65 575 21 63.

Sprawdź gdzie i kiedy można korzystać z kurtyny wodniej?

+ 7 głosów: 7 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ tonio
ponad rok temu 1
Tosz to mój Filip ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji