Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

BM Kobylin - upadłość i restrukturyzacja?

› Rolnictwo ponad rok temu    16.06.2016
Redakcja
komentarzy 3 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Ksenia Pięta

Specjalizujące się w handlu węglem, hodowli bydła opasowego i tuczu wieprzowego, a także w obrocie płodami rolnymi przedsiębiorstwo BM Kobylin ze Zdun, ma kłopoty finansowe od kilkunastu miesięcy. Powód?

Więcej informacji na www.wiescirolnicze.pl

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ modry
ponad rok temu 3
Do 2.Jezeli wizytowka tej firmy wyglada jak przedstawiono w 1 to nie mozna sie dziwic,ze jest bankrutem.Zobacz tez jaki porzadek panuje w zakladach pod zarzadem niemieckim.Tam jak u Ciebie w pokoju.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kupuj polskie
ponad rok temu 2
Powodem jest konkurencja zagraniczna, zwolniona z wszelkich piodatków i w ogóle do tej pory jak przyjechał niemiec czy żyd i chciał otworzyć fabryke to był jak BÓG a jak polak chciałotworzyć nawet sklepik spożywczy to zaraz PIP, Skarbówka, Sanepid i ch.. wie co jeszcze, no i podatki trza płacić - nie ma zwolnień
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kapitalizm po polsku
ponad rok temu ocena: 100%  1
Smród po Kobylinie do tej pory się unosi w Witaszycach oraz na rampie kolejowej w Jarocinie . Dewastacja środowiska i nic po za tym .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji