Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Szukają domu dla kózki

› Zwierzaki ponad rok temu    17.07.2015
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 49 / 100%
A A A
 fot. rostyle - fotolia.com

Stowarzyszenie NOE szuka domu tym razem nie dla psiaka, a dla... kózki o imieniu Melania*. Zwierzę ma około 9 lat i zostało odebrane swoim poprzednim właścicielom, z powodu złego traktowania.

 

Koza była utrzymywana bez dostępu do światła, w ciasnej szopie. Złe żywienie i fatalne warunki odbiły się na wyglądzie skóry, kondycji kózki i jej stanie psychicznym. Mela była wylękniona, bała się kontaktu z człowiekiem i innymi zwierzętami. Została odebrana w maju i umieszczona w gospodarstwie, z którym podpisana jest umowa w ramach programu przeciwdziałania bezdomności zwierząt.

 

Aktualnie przebywa w Tworzymirkach. Pod troskliwą opieką, z możliwością dostępu do pastwiska, wśród swobodnie pasących się koni Melania powoli odzyskuje zaufanie do ludzi. Wygląda coraz lepiej, uwielbia skubać trawę, ale jej największym smakołykiem jest suchy chleb. Pomagamy znaleźć jej nowy dom. Dla Meli najlepszy byłby pobyt w gospodarstwie agroturystycznym w towarzystwie innych kóz lub koni.

Chcesz pomóc? KONTAKT: 605 488 600

*zdjęcie nie przedstawia kozy, o której mowa w artykule

 

Zobacz też psiaki do adopcji! (kliknij)

 

 

 

+ 49 głosów: 49 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!